Półfinał powiatu w piłce ręcznej chłopców

Witam,
w dniu dzisiejszym na sali Gimnazjum Publicznego nr 2 odbył się półfinał powiatu w piłce ręcznej.
O awans do finału walczyły trzy drużyny: Gimnazjum Wilamowice, Gimnazjum Buczkowice i drużyna” Naszej Szkoły”.
W pierwszym meczu zmierzyły się Wilamowice z Buczkowicami.
Na minutę przed końcem spotkania Wilamowice wygrywały 10 do 7 i stało się coś nieprawdopodobnego w ciągu minuty drużyna z Buczkowic strzeliła trzy bramki i mecz zakończył się remisem 10:10.
 Drugi mecz GP1 z Wilamowicami: zaczęło się fatalnie dla naszej drużyny. W pierwszych minutach meczu oddaliśmy cztery rzuty na bramkę rywala nie zdobywając bramki , Wilamowice  oddały tylko dwa rzuty i było 2:0 dla przeciwnika.
Po chwili zwątpienia chłopcy zagrali bez  błędów i już po paru minutach wyszliśmy na prowadzenie, które utrzymaliśmy  do końca spotkania wygrywając je wysoko 13 : 7.
Kolejny mecz GP 1 : Buczkowice .
Od początku spotkanie bardzo wyrównane , przewaga naszej drużyny minimalna do przerwy wynik 6 : 5
Po przerwie konsekwentna gra  w obronie przyniosła oczekiwany rezultat, odskoczyliśmy na kilka bramek i do końca spotkania kontrolowaliśmy grę, wygrywając 12 : 8
Cała drużyna w składzie: Kamil Król, Oskar Smolarczyk, Fabian Świerczek, Filip Haczek, Mateusz Krzempek, Adam Gola, Drozdek Daniel, Firganek Konrad, Patryk Owczarzak, Konrad Kupczak, Damian Bochenek i Jakub Witkowski zasługuje na słowa uznania.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje jednak postawa Jakuba Witkowskiego, Konrada Kupczaka i bramkarza Damiana Bochenka to ich dobra  gra w dużej mierze przyczyniła się do awansu.