Debata Finansoaktywni

12 kwietnia w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Uczciwie płacę podatki”. Uczniowie klasy 1 b i 1 c  zobaczyli film przygotowany przez Ministerstwo Finansów, a następnie mini spektakl przygotowany przez uczniów z klas 2 i 1.  Gimnazjaliści wcielili się w rolę różnych grup społecznych i opowiadali w jaki sposób dotacje z Państwowego Budżetu wpływają na ich funkcjonowanie. Na koniec widzowie głosowali, która z grup powinna otrzymać więcej funduszy – wygrała grupa reprezentująca obronę narodową. Debata została przygotowana przez nauczycieli: pana Stanisława Golę i panią Magdalenę Jasińską.

YnMtMS1kY2U3OGM0YmYyM2NkMjIxODE5NzRjODRjZGQ3Y2M2ZjVmNWQ0NTUxLXN3ekIwREk3ZlpWVGpXVzk5RUpRTUNpNThOMVBVTmZmK3JKRElyUVRCcGs9