Gala Słoneczniki 2017

14 października w Muzeum Śląskim w Katowicach odbyła się Gala Słoneczniki 2017. Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana dla najbardziej rozwojowych inicjatyw dla dzieci na Śląsku. Inicjatywy nominowane są w 6 kategoriach. W tym roku w kategorii PRZYRODA nominowany był realizowany w naszej szkole projekt Arboretum Inspiruje. Nasze działania zostały wysoko ocenione i otrzymały Nagrodę Rodziców. Pamiątkowy dyplom oraz gratulacje odebrali pani Magdalena Jasińska – koordynator projektu i pan dyrektor Wojciech Mik.  Nie mogło również zabraknąć uczniów, którzy projekt realizują – na gali były obecne uczennice: Karolina Kiermaszek, Maja Mikler i Julia Rajtor. Na gali obecna była również pani dyrektor Alicja Pysz i pani Maria Koutny. Po części oficjalnej reprezentacja naszej szkoły zwiedziła Muzeum Śląskie. 

ala

więcej zdjęć(zobacz)