Laureatka konkursu recytatorskiego

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej zaprosił reprezentację naszej szkoły do udziału w IV Powiatowym Konkursie Poezji Wisławy Szymborskiej. Konkurs „Niektórzy lubią poezję” odbywał się pod honorowym patronatem Fundacji Wisławy Szymborskiej z Krakowa. Jego celem było upowszechnienie twórczości noblistki, kształtowanie wrażliwości artystycznej, rozwijanie kultury żywego słowa oraz promocja talentów. Naszą szkołę reprezentowały: Daria Kamieńska, Marta Drezner i Katarzyna Kondek. Ostatecznie jury w składzie: aktorka Pani Ewa Polak-Walesiak oraz kierownik Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz Pani Iwona Kusak zadecydowało o wyniku tegorocznej edycji konkursu recytatorskiego. Ku naszej wielkiej radości werdykt głosił: II miejsce zajęła Katarzyna Kondek. Ponadto dziewczęta wzięły udział w warsztatach teatralnych z aktorką Panią Ewą Polak-Walesiak. Teraz już wiemy, że „Niektórzy lubią poezję”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w wykonaniu Romka Anusiewicza na stronie domu kultury im. Wiktorii Kubisz.

(zobacz)

Specjalne gratulacje dla Kasi Kondek!