Laureatka i finaliści

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe są niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdej szkoły. Ostatni trzeci etap Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego Dla Gimnazjum odbył się 19 stycznia 2018 roku. Naszą szkołę wyjątkowo i godnie reprezentowała Wiktoria Pindel z klasy 3d. Uczennica już po raz drugi otrzymała tytuł laureata. Dzień później, bo 20 stycznia 2018, w WOM Bielsko-Biała w finałowym etapie Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego Dla Szkół Podstawowych startowali Mikołaj Grygierczyk z klasy 7a i Bartosz Pudełko z klasy 7f. W tym roku szkolnym zasłużenie osiągnęli tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego. Uczniowie otrzymują ponadto zaświadczenie od Wojewódzkiej Komisji Konkursów Przedmiotowych.
Wiktorio, Mikołaju, Bartku! Serdecznie gratulujemy!