Gala laureatów

Dnia 13 kwietnia 2018 r. w gościnnym Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej odbyła się gala laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Na uroczystość wręczenia zaświadczeń i nagród rzeczowych dla laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/18 została zaproszona Wiktoria Pindel. Sukces uczennicy jest tym większy i godny pochwały, że Wiktoria uzyskała tul laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego już po raz drugi. Zatem od dziś należy do grona wyjątkowych i wybitnych uczniów naszej szkoły. W czasie gali uczniowie wysłuchali koncertu muzycznego w wykonaniu artystów ze szkoły muzycznej oraz wzięli udział w śniadaniu mistrzów. Tytuł laureata uprawnia Wiktorię do wstępu do wybranej przez siebie szkoły średniej w województwie śląskim. Pracowitość i sumienność, talent językowy mogą być wzorem do naśladowania dla wszystkich uczniów.

Wiktorio – wielkie gratulacje!