Dni Życzliwości

Mamy przyjemność poinformować, że od minionego wtorku (22.11) do końca tygodnia trwały w naszej szkole zorganizowane przez Samorząd Uczniowski tzw. „Dni Życzliwości”, w których wzięli udział uczniowie wszystkich klas – 1, 2, 7 i 8 oraz klasy trzecie oddziałów gimnazjalnych. Idea była prosta – bądźmy dla siebie życzliwi! W jaki sposób? We wtorkowy poranek każdy z uczniów wylosował po jednej z karteczek przegotowanych przez SU, zawierające imię oraz nazwisko osoby, która miała doświadczyć życzliwości od losującego. Ważnym był fakt, że osoby wylosowane nie znały swojego „darczyńcy życzliwości”. Uczniowie zareagowali – jak zawsze – niezwykle żywo, dając popis swoich możliwości. Miejmy nadzieję, że tego typu działania nie będą wkrótce jedynie świętem, wyjątkowym momentem, ale codziennością!