Jasełka

21 grudnia całą szkołę przepełniał już duch świąteczny.  Klasy spotykały się przy odświętnie udekorowanych stołach, aby pożegnać stary rok i podzielić się opłatkiem. Śpiewano lub słuchano kolęd .  Klasy 1 i 2 na czwartek lekcji zebrały się obok sali medialnej , żeby obejrzeć „Jasełka” , które przygotowali uczniowie klasy 1a z wychowawczynią p. Ewą Przepiórą. Był Józef z Maryją, aniołowie, pastuszkowie i trzej królowie. Z zapartym tchem śledziliśmy tułaczkę Marii i chłonęliśmy nastrój wigilijne nocy. Kolędy śpiewali członkowie zespołu muzycznego naszej szkoły , przygotowani przez p. M. Kozłowską. Wszyscy chętnie przyłączyliśmy się do śpiewu.  Zaproszeni byli również nasi najmłodsi koledzy z przedszkola .  Na koniec podsumowano Konkurs na najładniejszy stroik.

W doskonałych nastrojach zakończyliśmy w szkole 2018 rok i rozpoczęliśmy  święta.