AWANS KOSZYKARZY

Pasmem zwycięstw może pochwalić się nasza szkolna drużyna koszykarzy. Zarówno w zawodach miejskich, jak i w półfinałach powiatowych nie mieli sobie równych. Gładko pokonali wszystkich przeciwników, nie pozwalając żadnej drużynie na zdobycie w meczu więcej niż 8 punktów. Dzięki bardzo dobrej grze awansowali do finałów powiatowych, które odbędą się w marcu.

Naszą szkołę reprezentowali przede wszystkim uczniowie z klasy 3a: Jakub Janusz, Dawid Kóska, Daniel Łopata, Szymon Mazur, Piotr Marciniak, Oskar Nikiel, Wojciech Szpyra i Paweł Wizner. Dodatkowo w drugim etapie  uczestniczyli chłopcy z klasy 8b:  Mateusz Grzebieniak, Miłosz Kłaptocz  i Daniel Mrowiec.

Gratulujemy!!!

WYNIKI ZAWODÓW MIEJSKICH:

Grupa A:

SP Bronów – SP 10               0:34

SP Bronów – SP 8                           0:27

SP 8 – SP 10                          8:22

Grupa B:

SP Zabrzeg – SP 6                           2:19

SP 1 Ligota – SP Zabrzeg       10:0

SP 1 Ligota – SP 6                 11:9

Półfinały:

SP 10 – SP 6                          36:8

SP 8 – SP 1 Ligota                 3:12

O III miejsce:

SP 6 – SP 8                                     23:4

O I miejsce:

SP 10 – SP 1 Ligota              34:6

WYNIKI PÓŁFINAŁÓW POWIATOWYCH:

SP 10 Czechowice – Dz.  – SP 1 Ligota       23 : 7

SP 1 Ligota –  SP Jasienica                          14 : 7     

SP 10 Czechowice – Dz. – SP Jasienica       19 : 3