ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XIII edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem: ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY

SZCZEGÓŁY KONKURSU: TERMIN ZBIÓRKI: Do 15 listopada 2019 r.

CO ZBIERAMY? ZUŻYTE TELEFONY KOMÓRKOWE – ALE UWAGA !!! BEZ BATERII !

Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony bądź w częściach.

JAKIE SĄ NAGRODY? a. Wszystkie szkoły otrzymają kupony firmy Sodexo według przelicznika: 1 kg = 5 zł. b. cyfrowe aparaty fotograficzne w ilości co najmniej 10 sztuk. c. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną do wartości 2 000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu* (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, odtwarzacz DVD, monitor, drukarka, smartfon, konsole i gry video, gry edukacyjne, zapas papieru do ksero itp.) lub w kuponach Sodexo do wyboru przez szkoły. W tej akcji ekologicznej każda szkoła otrzyma nagrodę oraz każda szkoła ma JEDNAKOWE szanse, ponieważ w kategorii nagród w punkcie (a,b) liczy się wyłącznie aktywność wyrażona w relacji ilości kg telefonów do ilości uczniów w szkole.

Telefony proszę przynieść pani w szatni (od 04.11, wcześniej p. Wrońskiej) oraz podać imię i nazwisko oraz klasę, aby było wiadomo, komu wpisać uwagę pozytywną 🙂

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!