Światowy Dzień Życzliwości

21.11 – Światowy Dzień Życzliwości obchodziliśmy dziś w szkole, aby podkreślić jak ważna jest potrzeba szacunku, uśmiechu, serdeczności, mówienie ciepłych słów i niesienie bezinteresownej pomocy.

W szkole pracownicy oraz uczniowie obdarowywani byli słodkimi sentencjami. Na korytarzu pojawiły się drzewa życzliwości.

W klasach rozmawialiśmy o życzliwości, zastanawialiśmy się co chcielibyśmy sami miłego usłyszeć od naszych bliskich, rodziny, znajomych. W trakcie zajęć w klasach 1-3 przeprowadziliśmy plebiscyt najżyczliwszych uczniów, najwięcej głosów koleżanek i kolegów otrzymali:
1a – Olga Krawczyk, Bartosz Gąsiorek
1b – Krystian Kiszka
2a – Zuzia Grajcarek
2b – Dawid Palik
3a – Aleksandra Jarząbek
3b – Ewa Zemczak

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i dziękujemy za wspólne świętowanie i pamiętajcie bądźcie życzliwi nie tylko od święta.

Razem znaczy więcej, sensowniej, bezpieczniej…  Być życzliwym, to być uważnym, wrażliwym i otwartym na drugiego człowieka.
W świętowanie dzisiejszego Dnia Życzliwości włączyły się klasy 7 i 8 Naszej Szkoły

więcej zdjęć(zobacz)