Poranek Talentów

22-02-2020 roku w Czechowickim MDK odbył się coroczny Poranek Talentów. Na scenie zagościło wielu młodych artystów.
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować pani Aldonie Wawrzos za trud, serce i wysiłek jaki włożyła w przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia. W naszych podziękowaniach nie może zabraknąć oczywiście wszystkich nauczycieli, wychowawców oraz rodziców uczniów szkoły oraz przedszkola, którzy pomogli w przygotowaniach do występów. Rodziców którzy upiekli ciasta i obsługiwali naszą kawiarenkę. Pana Kamila Krzanowskiego za pomoc techniczną i akustyczną. Dziękujemy również dyrektorowi MDK panu Bolesławowi Folkowi za udostępnienie sali abyśmy wszyscy mogli się tam spotkać. Dziękujemy uczniom oraz naszym absolwentom, którzy z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali się do występów oraz tym których na scenie nie było widać ale pomagali aby dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Dziękujemy wszystkim których nie było dziś z nami, a przyczynili się do organizacji imprezy w szczególności pani dyrektor Alicji Puzoń, która całym sercem nas wspierała i denerwowała się bardziej niż niejeden mały artysta aby wszystko się udało. No i oczywiście dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie za wszystkie oklaski i uśmiechy, za docenienie. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się znowu.

zdjęcia (zobacz)