„Tropem Wilczym”

W niedzielę 01.03.2020r odbyła się ósma edycja biegu ulicznego „Tropem Wilczym” dla upamiętnia Żołnierzy Wyklętych. Po raz pierwszy bieg odbył się w Czechowicach-Dziedzicach.
Wśród uczestników pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Pawła Pawlika byli również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10.
Na mecie, każdy uczestnik otrzymał medal a w zasadzie jego trzecią część. Biorąc udział w dwóch następnych edycjach biegu można będzie złożyć bardzo okazały pamiątkowy medal.
Wszystkim uczestnikom biegu serdecznie dziękujemy za patriotyczną postawę i udział w upamiętnieniu poległych bohaterów Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych.