ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYWNOŚCI

W październiku  obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYWNOŚCI.  W ramach obchodów w naszej szkole rozpoczęła się kampania informacyjna, której celem było rozbudzenie świadomości, jakie skutki dla środowiska ma marnowanie jedzenia. Uczniowie pod opieką pani Katarzyny Błaszcz wzięli udział w konkursie plastycznym ,, Myśl ekologicznie – nie marnuj żywności”. Tworzyli ulotki zawierające informacje, w jaki sposób przeciwdziałać marnowaniu żywności w naszych gospodarstwach domowych.

Nasza szkoła również  włączyła się w akcję zbiórki żywności dla najuboższych i potrzebujących wsparcia rodzin. Zebrana żywność zostanie przekazana do Świetlicy Profilaktyczno -Wychowawczej „Zatoka” w Czechowicach-Dziedzicach. Dziękujemy za Wasze hojne serca.

woda1 woda2