Obóz sportowo – wypoczynkowy w Pobierowie

OBÓZ  SPORTOWO – WYPOCZYNKOWY W POBIEROWIE ( nad morzem )

TERMIN :  07.08 – 19.08. 2020 r.

MIEJSCE : Ośrodek Kolonijno-Wczasowy „ Kala”
ul. Moniuszki 5     72-346  Pobierowo

KOSZT CAŁKOWITY: 1700,00 PLN,

1300,00 PLN –  członkowie UKS Dycha opłacający składki członkowskie

1400,00 – pozostali uczestnicy ( RÓŻNICĘ 300/400 PLN DOFINANSOWUJE KLUB )

Cena obejmuje :

– zakwaterowanie w pokojach  z pełnym węzłem sanitarnym ( osobodzień 100, 00 PLN ),

– 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego stołu, podwieczorek,

– 1-2 treningi dziennie ( jeden na hali sportowej ),

– korzystanie z obiektów sportowych i sprzętu,

– przejazd pociągiem, transport autokarem,  ubezpieczenie, pamiątkowe koszulki,

– wycieczkę, konkursy, nagrody i inne atrakcje,

– opiekę wychowawców, trenerów, pielęgniarki,  podstawowe wyposażenie apteczki.

Zainteresowanych prosimy o wpłatę zaliczki  200 PLN do 21 lutego 2020 r.

Pozostała należność:  – miesięcznie 200 – 300 PLN do pełnej wpłaty ( max. do końca lipca ).

Wpłat prosimy dokonywać na nr konta UKS Dycha 53 2030 0045 1110 0000 0262 9500 tytułem:

wpłata na obóz , imię i nazwisko.

Tel. kontaktowy 500 255 215    lub    694 415 731

OBÓZ SPORTOWO – WYPOCZYNKOWY W SĘDZISZOWIE

W tym roku Uczniowski Klub Sportowy „ Dycha ” zorganizował obóz sportowy w województwie świętokrzyskim. Grupa uczniów ZSP nr 2 i SP 3 w Czechowicach-Dziedzicach  przebywała  w  dniach  20-30  sierpnia 2018 r.  w Ośrodku  Sportu i  Rekreacji w Sędziszowie. Do dyspozycji pasjonatów koszykówki była duża, 3-sektorowa hala sportowa, basen kryty, siłownia, boiska typu Orlik do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej. Całość dopełniały przestronne pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, TV, Wi-Fi oraz wyśmienita kuchnia.

W trakcie obozu prowadzone były zajęcia sportowe przede wszystkim z koszykówki. Uczestnicy mogli również wykazać się umiejętnościami z innych dyscyplin sportowych. Godna uwagi była także możliwość plażowania i kąpieli na pobliskim akwenie wodnym, tym bardziej, że  pogoda w pierwszym tygodniu pobytu dopisywała. Dodatkową atrakcją była całodniowa wycieczka do Jaskini Raj, Centrum Neandertalczyka, Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Chęcinach oraz wspólne dyskoteki z koszykarkami czechowickiego MKS-u i chrzest obozowy dla „ pierwszaków ”. Na zakończenie wręczono nagrody i pamiątkowe koszulki. Co najważniejsze wszyscy wrócili zadowoleni, czego potwierdzeniem jest między innymi propozycja zorganizowania obozu zimowego również w Sędziszowie.

Nad  bezpieczeństwem  czuwali nauczyciele ZSP nr 2 i jednocześnie trenerzy UKS  „ Dycha ” Anna Telok i Paweł Pawlik.

Uczestnicy:

ZSP nr 2 – Marta Drezner, Agnieszka Trojan, Mikołaj Grygierczyk, Jakub Burdziński, Daniel Łopata, Piotr Marciniak, Wojciech Szpyra.

SP3 – Tymoteusz Adamecki,  Wiktor Czech, Adam Jeż, Kacper Kisielewski.