Poranek talentów 2019

Zaproszenie

Mamy zaszczyt zaprosić po rocznej przerwie na kolejny Poranek Talentów, który odbędzie się 18 maja br. (sobota) w MDK „Świt” w Czechowicach-Dziedzicach. Na scenie uczniowie oraz absolwenci naszej szkoły zaprezentują swoje umiejętności gry na instrumencie, śpiewu, tańca czy gry aktorskiej. Nie zabraknie również laureatów konkursów recytatorskich. Żeby nie było zbyt śpiewnie i lirycznie, grupa teatralna „Fajni i Skromni” zaprezentują kilka skeczy znanych polskich kabaretów.  Przedstawienie rozpoczyna się o 10.30, przewidywane zakończenie ok.12.30.
                W przerwie będzie można zakupić ciasta upieczone przez rodziców.